Trendy paznokciowe na lato 2022

Na każdą porę roku popularne są różne wzory malowania paznokci – latem są to przede wszystkim owoce i konwalie. Istnieje jednak wiele innych opcji – zebraliśmy kilka inspiracji zarówno dla minimalistek, jak i dziewczyn, które wolą niepowtarzalny wygląd.

Pomysły na paznokcie hybrydowe

Lato to przede wszystkim dobre klimaty, a w takim otoczeniu upiększamy również nasze paznokcie. To sezon kolorów, kreatywności i wykorzystania wyobraźni; wiele pomysłów można zrealizować w zasadzie tylko o tej porze roku. Wybierz pastelowe lub soczyste kolory lakierów hybrydowych do paznokci, ale nie zapomnij ich ozdobić. Odkryj współczesne wzory na paznokcie hybrydowe, takie jak owoce, kwiaty i motywy świąteczne.

Wzory na lato i wakacje

Aby stworzyć wspaniałe letnie paznokcie, możesz użyć olśniewających kolorów, ale możesz też dodać do nich dodatkowe akcesoria. Na początek, latem lubimy motywy kojarzące się z tą porą roku, takie jak beztroska i wypoczynek. Modne wzory manicure hybrydowego to słońce, palmy, fale morskie, tęcza, plaża i drinki. Te wzory na paznokcie w zdecydowanie świątecznym duchu są udane i będą pasować do żywych stylizacji.

Owoce na paznokciach

Popularne są również owoce takie jak ananasy, truskawki, wiśnie, melony, kiwi i arbuzy. Są one bardzo modne i atrakcyjne, pasują zarówno do codziennego użytku, jak i na imprezę, randkę czy wakacje na plaży. Możesz po prostu stworzyć styl minimalistyczny, ale także żywy, kolorowy. Różne owoce można mieszać, uzyskując ciekawe efekty. Jeśli jesteś zręczny, możesz je namalować pędzlem; w przeciwnym razie możesz użyć gotowych naklejek wodnych lub stempli.

Motywy kwiatowe i kwiaty

Do letnich fryzur najchętniej włączamy motywy kwiatowe i roślinne, takie jak liście palmowe, stokrotki, maki, przepiękne konwalie i bratki. Jeśli szukasz niepowtarzalnych wzorów na codzienne ubrania, te trendy są dla Ciebie. Z pomocą lakierów hybrydowych możesz latem wybrać bardziej zdecydowane kolory. Jeżeli jednak chcesz poeksperymentować z różnymi fryzurami, idealnym rozwiązaniem będą białe lub beżowe włosy.

Fryzury w tęczowych kolorach

Jesteś miłośniczką tęczowych motywów? Możesz namalować tęczowe motywy na wybranych paznokciach lub po prostu użyć różnokolorowych lakierów hybrydowych, na przykład neonowych. Takie lakiery do paznokci mogą dać niezwykłe efekty. Jeśli lubisz skromniejszy styl, postaw na pastele, które są popularne każdego lata. Daj się porwać kolorom tęczy, a od razu poczujesz wakacyjny nastrój!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.