Gdzie w Warszawie znajdę miejsce do pracy? Najlepsze lokalizacje

Gdzie w Polsce jest najlepsze miejsce do wynajęcia biura? Oczywiście w Warszawie, gdzie znajduje się ponad 60% powierzchni biurowej w kraju. Mimo szybkiego rozwoju lokalnych rynków biznesowych, wiele przedsiębiorstw woli lokować swoje siedziby w stolicy.

Przykład Warszawy pokazuje, że zapotrzebowanie na powierzchnię biurową stale rośnie. Nic w tym dziwnego, skoro Warszawa jest największym miastem w Polsce i ważnym ośrodkiem biznesowym. Stolica oferuje wiele niezwykle atrakcyjnych obszarów biznesowych, z których najbardziej znane są trzy dzielnice: Śródmieście, Mokotów i Wola.

Biura w centralnej dzielnicy Warszawy cieszą się niesłabnącą popularnością.

Ródmiecie od wielu lat plasuje się w czołówce najlepszych obszarów w stolicy na siedziby firm. Stale powstają tu nowe inwestycje, co powoduje wzrost zasobów biurowych w Warszawie. Najbardziej atrakcyjną lokalizacją jest centrum miasta – jest to czynnik, który ma znaczący wpływ na status firmy. Wiąże się to jednak z najwyższymi kosztami najmu w Warszawie, jednak korzyści płynące z ródmieścia są nie do przecenienia.

Mokotów to fantastyczna lokalizacja z ogromnymi możliwościami.

Dzielnica ta podąża śladem ródmieścia – biura do wynajęcia na Mokotowie cieszą się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców z branży IT, kreatywnej i call center. Od wielu lat na Mokotowie realizowane są liczne projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i niemieszkaniowych. Wcześniej dzielnica była związana wyłącznie z biurami, ale obecnie jest miejscem atrakcyjnym pod każdym względem, dobrze skomunikowanym z resztą Warszawy.

Biuro na Woli to strzał w dziesiątkę.

Nowoczesna Wola to nie tylko warszawska, ale i polska najbardziej dynamicznie rozwijająca się lokalizacja biurowa. Bliskość centrum i dostęp do drugiej linii metra to jej podstawowe atuty. W szybkim tempie powstają tu kolejne biurowce, a analitycy rynku nieruchomości szacują, że do 2021 r. miasto będzie miało nadwyżkę powierzchni biurowej. Powierzchnia biurowa na Woli może wynieść nawet milion metrów kwadratowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.